سخن

برگزارکننده رویدادهای آموزشی

035 36291480
info@sokhanevents

شناسایی موجودات مریخی در شهر یزد

شناسایی موجودات مریخی در شهر یزد
 
انتشار این خبر اگر از  رسانه های آمریکا یا هند واقع میشد،  عادی بود.

هرچه باشد آنها بخاطر اندک پیشرفتی که نسبت به ما در صنعت سینما داشته اند توانسته اند موجودات فضایی را در هالیوود و بالیوود ترسیم کنند.

اما به لطف و تلاش شبانه روزی دوربین های همیشه بیدار راهنمایی و رانندگی شهر یزد، چند تن از این موجودات فضایی که با پوست مبدل انسان نما در سطح شهر اقدام به رانندگی با اتوموبیل و موتور سیکلت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

ماموران خستگی ناپذیر و تیزبین راهنمایی و رانندگی، با دیدن تخلفات متفاوت از این رانندگان،به فرق آنان با دیگر شهروندان یزدی پی برده و پرده از راز این موجودات مریخی برداشتند.

برای مثال یکی از این رانندگان مریخی الاصل با مشاهده عابر پیاده در میان خیابان سرعت خود را بیشتر کرده و به قصد کُشت به سمت عابر حرکت می کرد.

یکی دیگر، با  دیدن اتوموبیلی که قصد دور زدن یا ورود از خیابان فرعی به اصلی داشت همین رفتار را تکرار می کرد.

عجیب ترین فرد در میان این رانندگان مریخی تبار، اعتقادی به چراغ راهنمای اتوموبیل نداشته و قائل بود که رانندگان پشت سر، باید بتوانند  بوسیله تله پاتی و امداد های غیبی پیش بینی کنند که قصد پیچیدن به کدام سمت را دارد!

حرفه ای ترین متخلف افتخارش این بود که میتواند پشت فرمان پیام کوتاه فرستاده یا  در شبکه های اجتماعی چت کند، حتی بر روی موتور سیکلت!

طی بررسی های انجام شده این گروه مریخی اعتراف کرد که همگی آنان در ظاهر مردان پشت فرمان نشسته و هیچ یک خود را بعنوان یک زن، جا نزده  است.
هرچند مواردی مشابه در میان بعضی از رانندگان محترم زن هم ملاحظه شده است.
مشکوک ترین مورد، راننده ایست که هنگام پیچیدن به هر سمت، راهنمای سمت مخالف را زده و مثل حرکت معروف رونالدینیو در پاس دادن، باعث گیج شدن دیگر رانندگان و ترمز ناگهانی آنها شده است.

با این حال اداره راهنمایی و رانندگی استان یزد طی بیانیه ای اعلام کرد رانندگان فهیم و قانون مدار استان یزد، در صورت مشاهده هریک از  تخلفات مذکور یا مواجهه با تخلفات غیر متعارف، مراتب را هرچه سریعتر به اطلاع ماموران زحمتکش این اداره برسانند تا هرچه زودتر شاهد دستگیری و دیپورت این موجودات بیگانه به سیاره خودشان باشیم.

منبع:رضا_حا_میم


چایت را بنوش
نگران فردا نباش
از گندمزار من و تو
مشتی کاه می ماند برای بادها
(نیما یوشیج)


 

درباره نویسنده:

رضا حاج محمدزاده فارغ التحصیل رشته حکمت و فلسفه اسلامی است. او علاقه زیادی به نوشتن متون ادبی و اجتماعی دارد.

دسته ها: رسانهسروش سخن

دیدگاه های بازدیدکنندگان

حسين عبدالوهاب پور یکشنبه، 11 تیر 96 - 02:15

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
عناوین