سخن

برگزارکننده رویدادهای آموزشی

035 36291480
info@sokhanevents

درباره ما

 

موسسه فرهنگی هنری سرزمین خلاقیت و نوآوری سخن با هدف ایجاد یک گروه تخصصی در زمینه برگزاری رویداد از سال 1394 فعالیت خود را به طور رسمی و با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 1684 آغاز نموده و با انجام چندین پروژه کوچک و بزرگ توانمندی های خود را به اثبات رسانده است.

 

 خدماتی که در موسسه سخن ارائه می گردد در ادامه آمده است.

  • برگزاری همایش ها و سمینارهای آموزشی : در سطح استانی و ملی.
  • وبینار : برگزاری دوره های آنلاین جهت تسهیل آموزش و عرضه آن به عموم هموطنان.
  • دوره ها و کارگاه های عملی و آموزشی : برگزاری دوره های تکمیلی و حرفه ای جهت ارتقاء سطح آموزش.

 

بیانیه چشم انداز موسسه سخن در سال 1400

ما به عنوان برندی معتبر در حوزه برگزاری رویداد، در قالب مجموعه ای پویا و با بهره مندی از فناوری های نوین و سرمایه های انسانی کارآمد و خلاق، در منطقه جنوب ایران می درخشیم.

 

بیانیه مأموریت موسسه سخن­

ما با ارائه خدمات برگزاری رویداد در حوزه های استانی و ملی، با رویکرد مشتری مداری در جهت خلق مزیت رقابتی با کیفیت، سرعت و قیمت مطلوب گام بر می داریم و این مهم را با تکیه بر اخلاق حرفه ای و اعتمادسازی در تعامل میان شرکت ها و سازمان ها با شرکت کنندگان در رویدادها و ارج نهادن به سرمایه های انسانی تحقق می بخشیم.

 

تیم سخن

چارت سخن شامل بخش هایی مانند: تبلیغات، تشریفات، تحقیق و توسعه، روابط عمومی،مارکتینگ و تامین محتوا می باشد. در این بخش ها افرادی که هر یک، در زمینه کاری خود صاحب تجربه کاری و خلاقیت های فردی هستند در حال فعالیت می باشند.

 

تجهیزات و امکانات

علاوه بر امکاناتی که هر برگزارکننده ای به آنها نیاز دارد، سخن با بهره گیری از امکاناتی مانند: پایانه نظرسنجی هوشمند، زمان سنج هوشمند روی سن، نرم افزار تخصصی مدیریت اسلاید و ... رویدادهایی حرفه ای و متفاوت ارائه می نماید.

 

 برای حضور در رویدادهای ما، می توانید از فروشگاه سخن بلیت مربوطه را تهیه فرمایید. ضمنا در فروشگاه سخن فیلم رویدادهای اجرا شده و دیگر محصولاتی که توسط موسسه سخن ارائه گردیده، جهت سفارش موجود می باشد.

دیدگاه متفاوت این موسسه به مقولات احترام به مشتری و بهبود مستمر باعث گردیده تا خدمات ذکر شده در بالا با کیفیتی ممتاز و جذاب عرضه گردد.

افتخاری از این بالاتر نیست که در دنیایی پر از رقابت بتوانیم در گوشه دل و ذهن شما هموطنان عزیز جایی ماندگار داشته باشیم.