سخن

برگزارکننده رویدادهای آموزشی

035 36291480
info@sokhanevents

معرفی شرکت خدماتی حلماگشت

معرفی شرکت خدماتی حلماگشت

 

همایش آموزشی و خیریه #هم_سخن_شو 1 از سلسه همایش های #هم_سخن_شو با هدف جمع آوری لوازم التحریر برای کودکان نیازمند در شهریورماه 1396 برگزار گردید.

بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکی از حامیان این برنامه، شرکت خدمات جهانگردی و گردشگری حلما گشت یزد، اعلام می نماییم.

در ادامه با مطالعه اطلاعات تکمیلی، این حامی گرانقدر را بیشتر بشناسید.

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است

شرکت خدمات جهانگردی و گردشگری حلما گشت یزد با هدف خدمت رسانی صادقانه در عرصه جهانگردی به مسافرین داخلی و خارجی فعالیت خود را با مدیریت آقای مرتضی دهقان با سابقه چندین ساله در زمینه ی گردشگری در استان یزد، آغاز نمود.

این آژانس مفتخر است که با استفاده از کادر مجرب و به کار گیری راهنمایان تور متخصص در برگزاری هرچه بهتر تورها توانسته است رضایت کامل مسافران خود را جلب نماید.

هدف ما جلب رضایت مشتریان میباشد.

چرا آژانس هواپیمایی حلما گشت را انتخاب کنیم ؟

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور، شرکت حلما گشت با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود.در حالی که اکثر شرکت ها هنوز از شیوه های سنتی برای ثبت قرارداد، رزرواسیون هتل و انجام امور مالی مربوط به آن استفاده می کنند، شرکت حلما گشت با راه اندازی سامانه سیستم رزواسیون آنلاین گامی بلند در جهت رضایت مندی مسافران و آژانس های همکار برداشته است تا به ساده ترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن، بتوانند از امکانات متمایز مانند رزرو آنلاین تور، بلیط هواپیما، هتل و … این مجموعه استفاده نمایند.

ما در حلما گشت یک فلسفه ساده را دنبال می کنیم: استفاده از استعداد و ابزارهای قوی برای خلق خدماتی برتر و جلب رضایت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست این فلسفه را در کار خود اجرا می کنند و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های مشتریان اثرگذار باشند. نتیجه این خواهد بود که ما همیشه در پی ارائه خدماتی مطلوب، با کیفیت و مناسب به مشتریان خود می باشیم.

 

آدرس : یزد، بلوار باهنر، نرسیده به میدان باهنر، روبروی بانک مسکن

تلفن : 1-37251270     تلفکس : 37264829     همراه : 09131524069 (دهقان)

وبسایت : www.helmayazd.ir 

پست الکترونیک : helma_gasht93@yahoo.com

کانال تلگرام : حلماگشت

دسته ها: رسانهسروش سخن

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
عناوین